bg-skoleni

Školení

Nabízíme profesionální školení s maximálním zaměřením na praktickou část. Vyberte si školení z oblasti procesní optimalizace, řízení změn, projektového řízení či inovací.

Kromě otevřených školení pro veřejnost, realizujeme školení u klientů, kde obsah tréninku přizpůsobíme konkrétně na míru.


Six Sigma 

Nabízíme certifikovaná školení Lean Six Sigma, která představí účastníkům metodiky procesní optimalizace, designu procesů a zvyšování kvality výrobků a služeb pro výrobní i nevýrobní společnosti.

Lean Manufacturing 

Školení LEAN pokrývající celé spektrum potřeb výrobních společností. Začínáme představením nástrojů štíhlé výroby ve školení Lean Praktik až po certifikované programy Lean Expert, které se konají ve vybraných výrobních firmách.

Inovace a Design

Inovujte své produkty, služby nebo procesy a hledejte novou příležitost k růstu Vaší firmy pomocí techniky TRIZ či využitím Inovačního procesu. Pro specifické problémy nabízíme školení Kreativních technik, které využívá kreativity a týmu.

Řízení změn

Způsob řízení změny, organizace, lidí a projektů jsou mimořádně důležité pro dnešní společnosti. Naše školení Vás provedou ověřenými přístupy Change managementu. A také Vás naučíme, jak využít koučovací přístup k řízení týmu.

Projektové řízení

Naučíme Vás řídit projekty a to jak pomocí nástrojů projektového manažera, tak zvládnutím správné komunikace, přístupu a zejména myšlením. V procesním řízení školíme jak zmapovat efektivně procesy, nastavovat metriky a aktivně s nimi pracovat.

Chtěli byste vědět více?