Školení pro všechny, kteří chtějí svou práci dělat efektivněji, rychleji a jednodušeji, a to ke spokojenosti svých zákazníků.


Yellow Belt je ideálním vstupem do světa procesního zlepšování, zvyšování kvality produktů a služeb pomocí přístupu Lean a Six Sigma. Školení představuje sadu nástrojů a technik pro řešení (nejen) procesních problémů s cílem pracovat jednodušeji, kvalitněji a vždy ke spokojenosti zákazníků.

Yellow Belt školení představuje první krok k porozumění a implementaci konceptů kvality a procesního zlepšování, které jsou klíčové pro úspěšnou adaptaci digitálních technologií. Školení je rozděleno na dvě části. V první se představí metodiky Lean, Six Sigma a projektový cyklus DMAIC. Pomocí simulační hry se ukáží typické problémy v procesech (defekty a plýtvání). Ve druhé části školení je představeno 7 základních nástrojů Lean Six Sigmy, které se vyzkouší i prakticky.

Yellow Belt je po absolvování školení připraven aplikovat představené nástroje ihned na svých procesech a dokáže dokonce realizovat menší zlepšení. Zároveň úkolem Yellow Belta je podpora větších procesně zlepšovacích projektů pod vedením Green / Black Beltů.

Pro koho je školení určeno? Pro každého! Toto základní školení je určeno pro specialisty, administrativní pracovníky, manažery… zkrátka všechny, kteří chtějí svou práci dělat efektivněji, rychleji a jednodušeji.

Yellow Belt nabízíme kromě klasického školení v učebně také v online variantě.

Naučíte se

  • Pochopit důležitost procesního zlepšování v každé firmě.
  • Správně využívat vybrané nástroje na řešení problémů.
  • Zlepšovat svoji práci.
  • Poznat přístupy Lean a Six Sigma.
  • Seznámit se s metodikou DMAIC (postup, jak řídit projekty).
  • Podporovat procesně zlepšovací projekty.
  • Definovat příležitost (plýtvání) v každodenní práci.

Pokud se chcete zaměřit na pokročilou analýzu a řešení problémů souvisejících s projekty zlepšování, bude pro vás ideálním školením náš Green Belt.

Proč si vybrat školení Lean Six Sigma právě od nás? Máme hned 12 důvodů!

Dostupné termíny