Kariéra

HR CZ

Kariéra

Rádi byste se zapojili do našeho týmu? Stále hledáme nové konzultanty v oblasti procesního zlepšování, inovací či řízení změn. Hledáme spolupracovníky s jedinečnými osobními, profesními nebo sektorovými schopnostmi. Pokud nám chcete nabídnout něco jedinečného a pokud jsou Vám naše hodnoty blízké, rádi bychom o Vás věděli. Prosíme, zašlete nám svůj motivační dopis a životopis e-mailem: office@integratedconsulting.cz

Práce pro Integrated Consulting Group

Naši konzultanti jsou pro nás hlavní zdroj úspěchu a dlouhodobého růstu společnosti. Pro naše klienty se snažíme doručovat prvotřídní servis, což klade velké nároky i na naše konzultanty. Náš poradenský přístup kombinuje jednak technické znalosti, ale i empatii, komunikaci a naslouchání kolegům i zákazníkům. Proto očekáváme, že naši konzultanti budou mít excelentní přístup v obou těchto disciplínách. Ačkoliv často pracujeme individuálně, jsme stále tým – sdílíme společnou vizi, hodnoty a styl práce.

Co je pro nás důležité?

Při výběru vždy klademe velký důraz na samotný přístup k poradenství, zkušenosti a technické a procesní know-how. Především je pro nás důležité, abychom vytvořili jednotný tým a fungovali společně na dlouhodobé bázi. Abychom byli úspěšní, musíme se neustále vzdělávat a rozvíjet, na to u nás v ICG klademe velký důraz.

Hledáme konzultanty např. v oblastech:

  • Školitel Lean pro výrobní podniky
  • Six Sigma expert
  • Inovátor
  • Kouč a konzultant pro „Leadership and Organizational Development“

Pošlete nám svůj životopis!