bg-icg

Kdo je ICG?

ICG Integrated Consulting Group je evropská konzultační společnost se středoevropskými a skandinávskými kořeny. Spolu s vedoucími pracovníky a zaměstnanci rozvíjíme udržitelné procesy změny.

Naši klienti jsou firmy orientované na budoucnost a veřejné organizace, které chtějí něčím pohnout. Jsme zkušení experti na změny, kteří jsou plně oddaní vašim zadáním.

 

100+ Konzultantů

Propojujeme nejmodernější odborné znalosti a systémové sociální kompetence.

Náš tým

10 Evropských zemí

Všichni dohromady kombinujeme evropský způsob myšlení a porozumění místním specifikům.

Evropské pobočky

40 Let zkušeností

Máme dlouholeté praktické zkušenosti a pracujeme s inovativními metodami orientovanými na budoucnost.

Přehled referencí

Jedinečný obchodní model

Naše jméno Integrated Consulting Group pro nás znamená vést speciální, integrovaný obchodní model. Více než 30 zkušených konzultantů je akcionáři celoevropské skupiny ICG. Akcionáři obchodních jednotek mají podnikatelskou autonomii a jsou propojeni společnými hodnotami, holokratickými pravidly, společnými pracovními projekty i profesionálními vzdělávacími a rozvojovými procesy.

Naší vizí je vytvořit evropskou konzultační skupinu zaměřenou na změnu, založenou na našem jedinečném obchodním modelu, který slouží  regionálním a globálním organizacím jako alternativa k velkým konzultantským jménům: „S vysokým vlivem a vyšší hodnotou za peníze“. Kromě toho se ICG snaží být vzorem pro udržitelné, agilní a vnímavé společnosti.

Naše cesta za úspěchem

1983

Start-up v Grazu

Založení start-upu Infora univerzitními asistenty Manfredem Höflerem a Norbertem Herbstem se zaměřením na organizační rozvoj a IT organizace.

1984

Finští odborníci na poradenství

Kari Helin a Arto Helin zakládají ve Finsku Innotiimi, zaměřují se na inovace a týmový rozvoj.

1990

Úspěch v Rakousku a Finsku

Infora Austria roste: 18 zaměstnanců se věnuje vzrušujícím projektům. Ve stejné době se Innotiimi Finland stává známým díky využívání nových inovativních metod.

2001

Z Rakouska do Maďarska

Ve spolupráci s Szoltem Szabo-Jilkem a Zoltanem Martonem je založeno ICG Hungary. Maďarská společnost se rychle rozrůstá na 10 konzultantů a zaměřuje se na Lean a rozvoj organizace.

2003

Na německý trh

První projekty vedou k založení malé skupiny konzultantů v Německu. Zkušení konzultanti přidávají své kompetence do ICG.

2005

Expanze v Evropě

Noví partneři z Maďarska, Rumunska a Bulharska otvírají trh v jihovýchodní Evropě, kde se poradenství pro změny zatím příliš nevyužívá.

2010

Infora se stává ICG

Náš růst má za následek nový obchodní model a novou značku: ICG Integrated Consulting Group. Vzniká také ICG Innovation (Stefan Posch), což vytváří nové profesionální propojení s Innotiimi.

2012

Start-up v Praze

Čeští Lean Six Sigma experti Milan Gazdík a Libor Čadek spojují svůj start-up Capability s ICG a kombinují své know-how s odborností v řízení změn.

2013

Inovace ze severu

Spřátelený tým Innotiimi s více než 25 konzultanty se spojuje s ICG. Konsolidace posilňuje znalosti skupiny o inovacích, řízení změn a skandinávském stylu vedení.

2016

ICG se rozšiřuje na Slovensko

Rozšiřujeme služby na Slovensko - v Bratislavě vzniká pobočka ICG Slovakia. Tým doplňují místní odborníci.

2017

Nová globální partnerství

Schaffer Consulting z USA, Innova z Číny a Rijnconsult z Holandska jsou společnosti, s kterými spolupracujeme už několik let. V roku 2017 se partnerství posilňují, aby bylo možné z jednoho zdroje poskytovat vysoce profesionální konzultační služby pro globální hráče.

2018

ICG posilňuje digitalizaci

Rakouská společnost Dignit zaměřující se na digitalizaci se stává partnerem ICG. Dva zkušení konzultanti Richard Hübner a Markus Heingärtner svými odbornými znalostmi obohacují všechny služby ICG týkající se digitální transformace.

2020

Joint Venture v Nizozemsku

Po mnoha letech úzké spolupráce se společností Rijnconsult vzniká společný podnik ICG Rijnconsult.

Pojďme společně pokračovat v našem příběhu!