bg-poradenstvi

Poradenství

Zaměřujeme se na optimalizace procesů s cílem zvýšit efektivitu či kvalitu výroby a zrychlit administrativní procesy metodikou Lean a Six Sigma.
Snížíme náklady na vývoj, či podpoříme růst inovacemi. Paralelně se zaměřujeme na změnu firemní kultury a myšlení, která jsou základem úspěšného projektu.

Procesy, kvalita a náklady

Pomůžeme Vám najít příležitosti ke snížení nákladů, či zvýšení produktivity v procesech nebo oddělení formou procesního auditu. Realizujeme změny v procesech, které sníží náklady, resp. zvýší kvalitu výstupu. Používáme metodiku Lean Six Sigma a pro komplexnější úlohy jsme vyvinuli metodiku uzlové VSM – NODUS.

Rozvoj lidí a organizace

Analyzujeme potřebu změny v kultuře celé organizace unikátním kulturním auditem, který pomůže nastavit rozvojový plán. Připravíme Vás na změny a naučíme Vás je řídit a komunikovat. Jsme Váš partner při jakékoliv změně, pomůžeme Vám analyzovat postoje lidí, připravit komunikaci, ale i skutečně vyřešit konkrétní problém.

Inovace produktů a služeb

Pomůžeme Vám inovovat vaše produkty, služby či celé obchodní (business) modely firem od kreativního generování nápadů až po vytvoření organizace podporující inovace. Pokud Vás zajímají možnosti radikálního snížení nákladů, realizujeme program Design To Cost.

Chtěli byste vědět více?