„Smart Home“ je v Evropě často užívané slovní spojení a obecně je chápáno ovládání vašeho domova online. Lidé, kteří chtějí žít v inteligentních domácnostech, si vybírají SMART televize, inteligentní osvětlovací systémy, implementují digitální zabezpečení domova a „hi-fi geekové“ si vyberou nejlepší hudební systém. Pro každý kus této chytré skládačky existují preferované řešení a značky. V Číně si to lidé mohou ulehčit … díky značce Skyworth.

Skyworth

Společnost Skyworth byla založena v roce 1988 v Shenzhenu a v současné době patří do rozsáhlé skupiny hi-tech společností. Zabývají se především výzkumem, vývojem a výrobou spotřební elektroniky, zobrazovacími zařízeními, digitálními set-top-boxy, bezpečnostním monitoringem, síťovou komunikací a kuchyňskými spotřebiči. Po 26 letech rozvoje se společnost Skyworth nyní řadí mezi 15 nejlepších výrobců elektronických spotřebičů v Číně, s hodnotou značky dosahující 7 miliard USD.

Kvalita a inovace na prvním místě

V Evropě jsme nejspíše o Skyworth (zatím) nikdy neslyšeli. Během naší návštěvy v Shenzhenu jsme byli překvapeni, jak je tato společnost soustředěná na inovace a konečnou kvalitu. Dobrým příkladem jsou televize. V laboratoři jsme mohli vidět přímé srovnání s renomovanými značkami televizí. Pozorovali jsme vynikající kvalitu zobrazení, silný hudební výkon a umělou inteligenci integrovanou do televizorů spolu s možností plně ovládat zařízení hlasem. Hledání správného televizního kanálu, objednávání jídla nebo změna letu … to vše je možné u televizoru Skyworth pomocí hlasových příkazů.

Smart obrazovka Skyworth

Zvuk z televizní obrazovky vychází přímo z místa, kde
probíhá akce, tedy můžete jej skutečně cítit!

Možnost využití pro výzvy ve firmě a na školeních

Jednou ze strategií společnosti ICG je brzy podporovat a plně využít digitální obsah pro naše školení. Skyworth má podpůrné řešení: Velkou „kouzelnou“ tabuli o rozměrech až 90 palců, na které můžete prezentovat snímky, kreslit obrázky, sdílet obsah a spojit se s účastníky online. Takové řešení může skutečně zjednodušit všechny schůze a školení a zvýšit jejich efektivitu.

Vše v jednom: velká výhoda

V souhrnu se zdá, že jednou z největších výhod Skyworthu je jejich široké portfolio, ve kterém integrovali všechna klíčová řešení. Televizory, hudební systémy, bezpečnostní zařízení, internet věcí, pračky, osvětlení … všechny tyto systémy jsou plně ovládány mobilní aplikací, externími zařízeními nebo prostě jen hlasem.

Evropa? Už se blíží

Jak jsme viděli během cesty po Číně, některé skutečně velké a inovativní společnosti se soustředí na čínský trh bez okamžitého zaměření i na Evropu. To není případ Skyworth. Od podzimu roku 2018 bude jejich produktové portfolio nabízeno na evropském trhu prostřednictvím nedávno získané značky METZ. Takže uvidíme, jestli další televize v našem obývacím pokoji nebude náhodou METZ (Skyworth).