Chtěli byste vědět, jak organizace se širokým odvětvím zvládají dnešní souboj ve světě byznysu? A chtěli byste získat praktické nástroje, které můžete hned vyzkoušet? Pokud ano, tak konference Change Management, která se koná 10. května 2017 ve Vídni, je právě pro Vás.

Konference se zabývá současnými tématy, která jsou spojena s tzv. high imapct změnami (změnami se silným vlivem) a poskytne svým účastníkům inspirativní diskuze, praktické případové studie v angličtině, zároveň den začne krátkými inspirativními rozhovory o konkrétních řešeních současných výzev, kterým svět podnikání čelí.

  • Víc agilní organizace – východiska a přístupy. (německy)
  • Exponenciální myšlení – exponenciální organizace. (německy)
  • Agilní Leadership: Co dělat víc, co dělat méně? (anglicky)
  • Pět principů změny firemní kultury. (německy)
  • Inovační fitness – Co se můžeme naučit od mravenců? (anglicky)

Na našich Hands-on Change schůzkách si můžete vyzkoušet různé metody a nástroje. Dvě z nich budou probíhat v angličtině: týmové cvičení „Udržíte svůj poker face?“ a cvičení „Agilní Leadership“. Zlatým hřebem konference Change Management je 12 různých případových studií, ze kterých si můžete vybrat. Manažeři změny a lídři z mezinárodních a národních společností, stejně jako veřejné organizace, nabídnou pohled na jejich úspěšné transformační projekty. Budete mít možnost s nimi prodiskutovat výzvy a přístupy. V angličtině budou probíhat také dvě případové studie: Rich Products, Driving Growth and Innovation and Rijnconsult, Reshaping a Social Organization.

Registrujte se nyní!