bg-minitab

Minitab

Přední statistický software pro zvyšování kvality a vzdělávání ve statistice.

Statistický software Minitab poskytuje pokročilé statistické a grafické nástroje, které ve spojení s daty umožňuje účinné a přesné rozhodování. Jeho jednoduchost a intuitivnost z něj činí vedoucí software v oblasti zvyšování kvality procesů. Užijte si nové úrovně produktivity a spolupráce, ať už přistupujete k Minitabu na ploše Vašeho počítače nebo v kdekoliv v cloudu.

Klíčové vlastnosti

intuitive-menu

Minitab kdekoliv

Novinka! Používejte Minitab kdekoliv nově i jako cloud verzi (web) s automatickým ukládáním dat na Google Drive, MS One Drive nebo tradičně do počítače.
Více o cloudu zde.

clear-charts

Přehledné grafy

Rychlé přezkoumání výsledků analýzy pomocí přehledných a informativních grafů s automatickou aktualizací přepsaných dat. Již nemusíte nic ručně hledat a synchronizovat.

import-export

Import a export

Jednoduchý a rychlý import dat z MS Excel a jejich zpracování přímo v Minitab. Exportujte své data nebo grafy do MS PowerPoint a prezentujte výsledky analýz ve Vaší společnosti.

assistant

Interaktivní asistent

Pomocník, který Vás triviálně provede analýzami. Vyberte si správný graf nebo statistický nástroj, abyste zajistili vhodnou aplikaci.

Přehledné výstupy v software Minitab

 

Minitab Assistant

POMOCNÍK KE SPRÁVNÉ INTERPRETACI VÝSLEDKŮ

Analýza dat může představovat určité riziko, pokud nejste odborník na statistiku. Někdy se stane Vaší největší výzvou vědět, kde začít nebo zda jste použili správný graf, vybrali statistický test či interpretovali data správně. Asistent v Minitabu odstraní veškeré pochybnosti tím, že pomáhá určit správné statistické nástroje analýzy, které použijete. Poté, co si vyberete správný nástroj, asistent sám identifikuje a hlídá všechny kroky, které byste měli provést, aby bylo zajištěno, že výsledky analýzy budou přesné a důvěryhodné.

 

Vyberte si z licencí

Minitab licence + školení

Zúčastněte se některého z našich školení Analytické metody v Minitab nebo Lean Six Sigma a otestujte si Minitab v plné verzi. Následně se rozhodněte pro nákup licence Minitab. Vyberte si školení z našeho portfolia.

Minitab licence

Licence lze zakoupit formou 3letého předplatného (trvalé a multiuser verze již nelze zakoupit). Licence v sobě obsahuje desktop a cloud verzi. Upgrady na vyšší verze jsou automaticky zahrnuty v ceně licence. Technická podpora je po dobu platnosti předplatného zdarma.

Akademické licence

Pracujete v akademické oblasti a potřebujete využívat Minitab pro výukové nebo výzkumné účely? Minitab nabízí pro školství cenové zvýhodnění a specifické možnosti licencování oproti komerční sféře. Ozvěte se nám a my vám připravíme odpovídající cenovou nabídku.

Proč Minitab od ICG?

 

Chcete si Minitab nejprve vyzkoušet?

Vyzkoušejte si 30denní plnou verzi zcela zdarma se všemi nástroji.

 

Nezávazná poptávka licencí Minitab

 

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

    Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s.r.o., se sídlem Marie Podvalové 1, Praha 9, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

    Zpracování Vaší žádosti i následné komunikace.*

    Zasílání následné komunikace o chystaných školeních, akcích společnosti a zvýhodněných nabídkách - "Newsletter".

    Další podrobnosti o pravidlech ochrany osobních údajů najdete zde.