Celý tým společnosti ICG Vám přeje krásné prožití léta, mnoho zajímavých, příjemných zážitků a úspěšné načerpání nových sil.

Ještě nemáte léto zcela naplánované? Přihlaste se na Letní školu a zjistěte, jaké výsledky přináší Lean Six Sigma v praxi.

Ani o prázdninách v ICG nezahálíme a připravili jsme pro Vás další možnost, jak rozvíjet své znalosti a schopnosti. Ve středu 28. srpna bude v naší pražské pobočce probíhat letní škola, která Vám představí metodiku Lean Six Sigma na reálných projektech.

Co bylo podnětem pro vytvoření tohoto jednodenního workshopu? Účastníci našich školení nám často říkají, že by rádi viděli rozsáhlejší a ucelené příklady aplikací postupů Lean Six Sigma.

Teď, díky spolupráci se společnostmi Siempelkamp CZ, Vodafone Czech a Alza.cz, bude možné ukázat Vám příklady několika reálných projektů v celém jejich průběhu, od začátku do konce. Lidé, kteří na těchto projektech skutečně pracovali Vám přiblíží, co fungovalo, ale také co nefungovalo, kde se chybovalo. Vy budete mít možnost s nimi projekty dosyta probrat, po každé případové studii bude následovat facilitovaná diskuze poskytující prostor pro konfrontaci různých pohledů na problematiku.

Vybrané případové studie jsou z různých oblastí, na své si přijdou pracovníci ze služeb a administrativy, ale i z výroby. Věříme, že vhled do projektů z různých oborů Vám poskytne inspiraci a poučení. Zároveň si ukážeme aplikace postupů Lean i Six Sigma, můžete se tedy těšit na příklady zeštíhlování i snižování chybovosti.

Letní škola bude také skvělou příležitostí potkat lidi z oboru, vyměnit si zkušenosti a získat kontakty. Pokud vás děsí představa školy v létě, vězte, že celý workshop se ponese v prázdninovém, neformálním duchu.

Na Letní školu se můžete přihlásit zde.

Pokud si již děláte plány na podzim, doporučujeme Vám podívat se do našeho kalendáře školení – termíny školení na celý podzim jsou vypsány a rychle se plní. Neváhejte proto s rezervací místa, abyste se mohli i v dalším školním roce vzdělávat s ICG.